Olivia współtworzy polską scenę muzyki elektronicznej od ponad 14 lat solo oraz ze swoim bratem Kinzo Chromo w kolektywie Chrono Bross.
Ponadto od blisko 6 lat wraz Chino organizuje cykl imprez We Are Radar, którego początki wywodzą się z już nie istniejącej klubo- galerii Radar, jednego z najciekawszych miejsc w Polsce sprofilowanych na undergroundową muzykę elektroniczną.Wraz z Chino i Steffenem Bennemannem współtworzy projekt Morskie Oko, będący hybrydą dj set z livem z którym wystąpiła na Nachtdigital Festival, Hamburgu oraz Lipsku.Od lat blisko związana z Festiwalem Unsound, którego jest rezydentką występując na jego krakowskiej edycji oraz poza granicami Polski m.in w Kanadzie, Nowym Jorku, Gruzji, Ukrainie, Azerbejdźanie oraz Kazachstanie.Olivia jest również odpowiedzialna za profil muzyczny klubu Szpitalna 1 w Krakowie, gdzie jest jedną z rezydentek. Rok 2017/2018 był niezwykle intensywny dla Olivii gdzie ze swoimi dj setami odwiedziła takie miasta jak Haga (Festiwal TodaysArt), Tromso (Festiwal Insomnia), Brukselę, Londyn, Wiedeń, Berlin, Manchester, Amsterdam, Helsinki regularnie też grywa w Dreźnie i Lipsku; wystąpiła na zeszłorocznym Unsound w wyjątkowym b2b z Ron Morelli, w Berghain (Festival CTM) Tresor.Berlin, About-Blank, De School, Griessmuehle czy Corsica Studios.

W poprzednim roku była również artystką w SHAPE platform, dzięki tej platformie wyszedł jej pierwszy numer Smut na składance Shape dla magazynu The Wire, a w maju ukazała się jej płyta dla K-Hole Trax. Słynie z świetnej, nietuzinkowej selekcji muzycznej. Jej sety nigdy nie są takie same i zawsze zaskakują dużą odwagą i oryginalnością w doborze numerów. Najlepiej odnajduje się w brzmieniach surowego i brudnego techno, industrialu, electro, acid house, ebm, wave, synth i italo. Fascynuje ją stylistyka science fiction z lat 70 i związane z tymi czasami retro roboty, które kolekcjonuje oraz nieskończoność kosmosu i paranormalne zjawiska.