Za nami niesamowite 4 dni ósmej edycji Festiwalu Sztuki Cyfrowej Patchlab REALITIES.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy gościć niezwykle utalentowanych artystów i niezwykle otwartą publiczność oraz wspólnie zanurzyć się w intrygującym i ciekawym świecie sztuki cyfrowej.
Dziękujemy naszym Partnerom i Patronom Medialnym za wsparcie tej edycji festiwalu oraz wspaniałemu zespołowi i grupie wolontariuszy, z kórymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Zapraszamy do zobaczenia dokumentacji fotograficznej w Galerii, a już niebawem podzielimy się także podsumowaniem tej edycji w formie aftermovie, nad którym pracują utalentowani filmowcy z HiStories!

Ale to nie wszystko!

Prace AR Pamięć przestrzeni, Ari Dykier oraz Visage, Laszlo Zsolt Bordosza można oglądać do 22 listopada w Galerii Sztuki UFO w ramach wystawy Under Thunder.

Między 29.11 a 1.12 zapraszamy do zobaczenia interaktywnej instalacji TOUCH ME, która będzie eksponowana w Pawilonie Wyspiańskiego w ramach 2. edycji miejskiego festiwalu Sztuka do Rzeczy – design w Krakowie,  poświęconego przemysłom kreatywnym.

A 6 grudnia zaprezentujemy 3 projekty audiowizualne stworzone przez 3 artystów podczas drugiego terminu rezydencji artystycznej w Galerii 360 °.

Do zobaczenia!